Niki, az első WebcelEb

2016.10.12

A legkézenfekvőbb választás Ő, hiszen gyakorlatilag aki a telepre látogat, nem úszhatja meg anélkül, hogy ne találkozzon Vele.

A központi helyiségünk gyémántja, egyszemélyes fogadóbizottság, zoknijaink lopója, reggelink elkunyerálója. :)

Niki a Rei Hűtőháztól került be 2016. március 19-én.

Most lesz két éves, kisközepes méretű ivaros kislány.

Szegénykénk úgy gondolta, a jó illatokat követve megtalálta a helyes utat, ami új élete, vagy a régi gazdija felé viszi.

Sajnos csalódnia kellett, mert ott nem maradhatott.

Így bekerült hozzánk ez a karcsú, sovány kis leányzó.
Nagy szerencséje volt, mert nem volt hely kennelben, így a központi helyiségben kapott szállást. Ahol azóta is él.

Na jó, egyszer betettük a nagy kennelbe másik három kutya mellé, de olyan depressziós lett, hogy nem bírtuk: egy hét sem telt el, már landolt is újból a kanapén. :P

Hogy milyen kutya is Niki?

Mondanám, hogy tökéletes, de... Senki sem az. ;)

Volt néhány kisebb -zoknilopás, papír szétrágás, kajalopás- és néhány nagyobb -telefon szétrágása, kapun kiszökés- stiklije, ami miatt néha eléggé kihúzta a gyufát.

De ezt kompenzálja azzal a hihetetlen ragaszkodással, amit felénk mutat. Vele töltünk el a legtöbb időt a kutyák közül. Ő kapja az ebédünk legfinomabb részeit, őt simogatjuk beszélgetés közben, ő van leginkább előtérben.

Ennek ellenére mégsem vitte el senki. Talán mert fekete, talán mert nem kölyök... Nem tudjuk.

Hogy a leendő gazdinak nevelnie kell arra, hogy az asztalra nem szabad(na) felugrálnia, hogy ne másszon az ember nyakába mindig, ne járjon a szája folyamatosan... Igen. Az biztos, hogy lesz pár nap, míg tisztázzák a szabályokat.

De nyerne egy ragaszkodó, szeretetéhes, közepes mozgásigényű kislányt, aki garantáltan rengeteg örömöt vinne az életébe.

Lakásban is szépen viselkedne, a fentebb említett szabályok tisztázása után.

Hogy mit kell tenned, hogy közelebbről is megismerd?

Gyere ki személyesen a telepre, és barátkozz meg Vele. :)

További információk:

Kovács Klaudia

0670/628-2305

Facebook-os adatlapja:

Befogad-lak Törökszentmiklósi Állatvédő Alapítvány
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el